do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
11 lipca 2017
kategoria:
Aktualności
Nieobozowa Akcja Letnia 2017
Nieobozowa Akcja Letnia 2017

W piątek, 7 lipca zakończono I turnus Nieobozowej Akcji Letniej 2017, który trwał od 26 czerwca. W turnusie uczestniczyło 150 dzieci z czeladzkich placówek oświatowych. Nieobozowa Akcja Letnia zorganizowana została na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Czeladzi.

Podczas półkolonii, uczestnikom zapewniono wiele atrakcji w tym m.in.: spotkanie z Garnizonem Policji Konnej w Chorzowie, wycieczki: do Inwałdu, Skansenu w Chorzowie, na konie do Sławkowa, Nowego Miasteczka – Kolejkowo w Gliwicach, czy Osikowej Doliny w Koziegłowach. Ponadto odbywały się zajęcia harcerskie, sportowe oraz plastyczne.
Komendant Nieobozowej Akcji Letniej Jerzy Krzemień uroczyście zakończył I turnus harcerskim CZUWAJ!!! oraz podziękował wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do organizacji półkolonii. Po uroczystym apelu Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Beata Zawiła wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe prezenty. A na zakończenie wszyscy we wspólnym kręgu odśpiewali hymn harcerski.

A już 10 lipca br. rozpoczął się II turnus półkolonii pn. Nieobozowa Akcja Letnia, w którym uczestniczy 150 dzieci.  Podczas uroczystego apelu rozpoczynającego II turnus Nieobozowej Akcji Letniej Zastępca Burmistrza ds. Komunalnych Elżbieta Dmitruk wraz z pocztem sztandarowym wciągnęli flagę na maszt życząc dzieciom bezpiecznych i wspaniałych wakacji. Następnie wszyscy odśpiewali hymn harcerski.
Podczas trwającego do 21 lipca, turnusu uczestnicy będą mieli, tak samo jak uczestnicy I turnusu, czas wypełniony  wycieczkami oraz różnorakimi zajęciami i atrakcjami.

 

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H