08 marca 2017
kategoria:
Aktualności
Uczestnicy rywalizacji

W niedzielę, 5 marca na stoku Złoty Groń w Istebnej stawiło się ponad 100 zawodników. Mimo, że temperatura sięgała około 15 stopni Celsjusza, stok był bardzo dobrze przygotowany, a warstwa śniegu miała 60 cm. Organizator - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi zapewnił wszystkim gorący posiłek oraz wspaniała zabawę.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w 2017 roku została Aleksandra Janeczek (30:29), tuż za nią uplasowała się Maria Kusa (30.33), a trzecie miejsce na podium zajęła Ewa Fronczek (31:33).

Wśród mężcyzn najlepszymi okazali sie Jakub Mentel (27:19), tuż za nim uplasował się Patryk Fronczek (28:92), zaś na najniższym stopniu na podium stanął Wojciech Pasterny (29:04).

Mistrzem Czeladzi w Snowboardzie w 2017 roku został Michał Jastrząb (40:19), tuż za nim uplasował się Wiktor Bania (44:22), a trzeci stopień podium przypadł Patrykowi Jurczyńskiemu (49:95).

Najmłodszymi zawodnikami byli sześcioletni: Hania Damska i Paweł Kaszuba, a najstarszym Wojciech Bania.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi