Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie

kategoria:
Aktualności
Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim
Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie

W sobotę, 12 stycznia 2019 roku, na stoku Złoty Groń w Istebnej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi już po raz trzynasty zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie, w których wzięła udział rekordowa liczba 120 zawodników.

Mając w pamięci zeszłoroczną, niemal wiosenna aurę, można śmiało powiedzieć, że w tym razem zima nam dopisała, temperatura wyniosła -7 °C, a śniegu było pod dostatkiem - nawet ponad 1.5 m!

Pozytywni i mili uczestnicy podczas zawodów stworzyli świetną atmosferę, a emocje sięgały zenitu.
Na wszystkich zawodników czekał ciepły posiłek oraz gorące napoje w postaci kawy i herbaty.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN kobiet została Ada Janowska, drugie miejsce zajęła Maria Kusa, na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Gajewska.

Mistrzem Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN mężczyzn został Michał Kostarz, drugie miejsce zajął Patryk Fronczek, zaś trzecie przypadło zawodnikowi z kategorii szkół podstawowych – Mikołajowi Damskiemu.

Ze względu na małą liczbę uczestników w Snowboardzie, w tym roku nie było kategorii OPEN,natomiast najlepszym wynikiem spośród wszystkich snowboardzistów mógł cieszyć się Michał Jastrząb  – nauczyciel wychowania fizycznego w SP1 w Czeladzi

Najmłodszym zawodnikiem Mistrzostw był dwuletni Karol Batora, natomiast najstarszym - Marian Grząba.

Puchary, medale, statuetki oraz nagrody w różnych kategoriach wręczali: Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź – Beata Zawiła oraz Dyrektor MOSiR Czeladź - Henryk Michalski.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy na następną edycję narciarsko-snowboardowych zmagań, którą zaplanowano na luty 2020 roku.

Dziękujemy naszym partnerom – Huhtamaki, Hellmann, Platforma dla Remontu i Budowy, Konsul - Trofea Sportowe

Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których w tym roku było aż 17: