IV Mistrzostwa Czeladzi w Jeździe na Rolkach

23 października 2017
kategoria:
Aktualności

Już po raz kolejny najmłodsi sympatycy jazdy na rolkach spotkali się w Parku Jordan.

Do IV Mistrzostw Czeladzi o Puchar Burmistrza Miasta przystąpiło aż 54 zawodników. Pogoda dopisała. W tym roku po raz pierwszy w zawodach rywalizowały przedszkolaki. Najlepsi wśród nich to Klaudia Wrześniewska, II miejsce Milena Kidawa, wśród chłopców zwyciężył Miłosz Szlembarski.

W kategorii klas 1-4 dziewcząt, w której wystartowało aż 23 osoby zwyciężyła Natalia Szymańska z SP 2, II miejsce zajęła Kamila Lubszczyk z SP 7, III - Wiktoria Jagodzińska z SP3.

W kategorii dziewcząt klas 5-7 tytuł Mistrzyni Czeladzi przypadł Oliwii Śmiech z SP 1, 2 miejsce zajęła Dominika Bienias z SP 7, a III  Weronika Lubszczyk z SP7.

Wśród chłopców młodszych zwyciężył Kamil Szymański z SP 2, II miejsce zajął Wojciech Sypek z SP 1, III miejsce Michał Bartuś z SP 3.

W kategorii chłopców klas 5-7 najlepszy był Dominik Michalski z SP 1, II miejsce zajął  Mateusz Łata z SP1, zaś III Arkadiusz Sroka z SP 2.

Obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec, który wręczał zwycięzcom puchary, medale oraz pamiątkowe nagrody.
Organizatorem było Miasto Czeladź, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi oraz Stowarzyszenie Forum Czeladzian. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Źródło: Ewa Fronczek