23 października 2017
kategoria:
Aktualności
Rodzinny Turniej Family Cup w Tenisie Stołowym

Już po raz trzeci w naszym mieście odbył się Rodzinny Turniej Family Cup w Tenisie Stołowym.

W sobotę 21 października na hali MOSiR w Czeladzi pasjonaci tej dyscypliny sportu mogli zmierzyć swoje siły. Rodzice grali z rodzicami, dzieci z dziećmi. Zdobyte punkty dawały im miejsce w zawodach. Dla najlepszych przygotowane były puchary, medale i dyplomy.

W kategorii dziewcząt klas 1-4 – I miejsce zdobyła Kamila Pęciak wraz z Tata, II - Liliana Wesołowska z Tata, III- Kasia Gajewska z Tatą.

W kategorii dziewcząt klas 5-7 – I miejsce wywalczyła Martyna Wrześniewska wraz z Tatą, II - Matylda Mrozowska-Satała z Tatą ,III - Amelia Klimczak z Ciocią. Wśród chłopców młodszych najlepszy okazał się Antek Skop z Tatą, II miejsce zdobył Jakub Jończyk , Błażej Skop z Mamą zajął III lokatę. Kategoria chłopców 5-7 – I miejsce Mateusz Salamon z Tatą, II miejsce Oskar Sikora z Dziadkiem, III miejsce Maksymilian Gruszczyński z Tatą.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Jednocześnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ewa Fronczek zaprasza 4 listopada na kolejne zmagania – Family Cup w badmintonie.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi