Portal Miasta Miasta Czeladź
https://www.czeladz.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Zostan-patronem-akwenu-w-Parku-Grabek/idn:3073
Drukuj grafikę : tak / nie

Zostań patronem akwenu w Parku Grabek

20 stycznia 2022
kategoria:
Aktualności
Akwen w Parku Grabek
Akwen w Parku Grabek

Przepiękny Park Grabek, to jedna z największych atrakcji na terenie Miasta Czeladź. Jednym z jego najważniejszych elementów (obok amfiteatru i tężni solankowej) jest urokliwy zbiornik wodny. Już dziś możesz stać się jego patronem (na rok)!

Zwycięzca licytacji (lub firma) otrzyma możliwość wybrania nazwy (imię i nazwisko lub nazwa firmy), która wraz z wylicytowaną kwotą zostanie zamieszczona na tablicy przy zbiorniku. Koszty związane z ustawieniem tablicy pokrywa Miasto Czeladź.

LINK DO LICYTACJI - TUTAJ

Patronat nad akwenem można wylicytować na rok (od 22 maja 2022 do 25 maja 2023 roku). Miasto zastrzega sobie prawo do zakwestionowania proponowanej nazwy jeśli będzie wulgarna, łamała dobre obyczaje, godziła w wizerunek miasta lub będzie miała charakter agitacyjny.

 Akwen w Parku Grabek

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku patronat nad akwenem w Parku Grabek wylicytował Czeladzki Klub Sportowy. Klub ten zaoferował najwyższą kwotę w licytacji na rzecz WOŚP (2225 złotych).

Warto wspomnieć, że cały czas trwają inne aukcje. Do wylicytowania m.in. złote rękawice KSW z autografem legendarnego Mameda Khalidova, srebrna miniatura przedstawiająca Miasto Czeladź oraz pudełko z niespodzianką.

ZOBACZ WSZYSTKIE AUKCJE MIASTA CZELADŹ NA RZECZ WOŚP