Portal Miasta Miasta Czeladź
https://www.czeladz.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/UWAGA-Zmiana-organizacji-ruchu-w-rejonie-Rynku/idn:3320
Drukuj grafikę : tak / nie

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu w rejonie Rynku

20 maja 2022
kategoria:
Aktualności
Zmiana organizacji ruchu
Zmiana organizacji ruchu

W związku z planowanym koncertem w ramach XXIII Festiwalu Ave Maria 22 maja, nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie Rynku Starego Miasta.

Z kolei 21 maja, od 11.00 do 18.00, odbędzie się na Rynku piknik wojskowy pod hasłem „Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”. Wówczas drogi w tym rejonie będą przejezdne, jednakże prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

W niedzielę, 22 maja, na płycie czeladzkiego rynku w ramach XXIII Festiwalu Ave Maria odbędzie się koncert Happy Choir Skłodowska oraz Anny Wyszkoni.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia konieczna będzie zmiana organizacji ruchu. Tego dnia, w godz. 14.00-22.00 nastąpi zamknięcie fragmentów ul. Rynek od ul. Rynek 4 do ul. Rynek 6, od ul. Rynek 6 do ul. Rynek 16, od ul. Rynek 16 do ul. Rynek 18, od ul. Rynek 34 do końca posesji przy ul. Rynek 22 (do wjazdu w ul. Rynkową).

Za wszelkie utrudnienia, wynikające z możliwych zakłóceń w płynności przejazdu - przepraszamy. Są one podyktowane koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom planowanych wydarzeń.

 Zmiana organizacji ruchu w dniu 22 maja 2022 r.