Portal Miasta Czeladź
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW-PIB) wydał ostrzeżenia meteorologiczne przed upałami dla województwa śląskiego. Temperatury w nadchodzących dniach będą przekraczać 30°C.
W związku z prognozowanymi upałami służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Zaleca się:
Apelujemy o rozwagę i odpowiedzialność w czasie upałów.