Czeladzianie rywalizowali na stoku w Istebnej

02 marca 2020
kategoria:
Aktualności

W sobotę, 22 lutego, na stoku Zagroń w Istebnej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi po raz czternasty zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Wzięło w nich udział około 100 zawodników.

Pogoda dopisała - śmiało możemy napisać, że w końcu zobaczyliśmy śnieg tej „zimy” .

Pozytywni i mili uczestnicy podczas zawodów stworzyli świetną atmosferę, a emocje sięgały zenitu.

Na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek oraz gorące napoje w postaci kawy i herbaty.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN kobiet została Ewa Fronczek, drugie miejsce zajęła Ada Janowska, na trzecim miejscu uplasowała się Dominika Cichocka .

Mistrzem Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN mężczyzn został Kacper Kostarz, drugie miejsce zajął Wojciech Pasterny, trzecie miejsce Kamil Zdeb

Mistrzem Czeladzi w Snowboardzie w kategorii OPEN został Patryk Motylski, drugie miejsce zajął Rafał Bator, na trzecim miejscu uplasował się Michał Jastrząb

Najmłodszym zawodnikiem był Bator Karol, a najstarszym Marian Grząba.

Puchary, medale, statuetki oraz nagrody w różnych kategoriach wręczali: Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź – Beata Zawiła oraz Dyrektor MOSiR Czeladź - Henryk Michalski.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy na następną edycję narciarsko-snowboardowych zmagań, które odbędą się w 2021 roku.

Dziękujemy naszym partnerom – Huhtamaki, Konsul - Trofea Sportowe.

Źródło: Patryk Pikuta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi