Portal Miasta Miasta Czeladź
https://www.czeladz.pl/aktualnosci/kalendarium/2022/04
Drukuj grafikę : tak / nie

Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc Kwiecień 2022 następny miesiąc
NdPnWtŚrCzPtSo
     1Wernisaż wystawy pt. „Reicherowie z Sosnowca. Dzieje rodziny kupiecko-przemysłowej”2Kino: „Chłopiec z chmur”Kino: „To nie wypada”Kino: „Mój dług”Kino: „Krime Story. Love Story”Poranek filmowy dla dzieci z Ukrainy
3Kino: „Chłopiec z chmur”Kino: „To nie wypada”Kino: „Najgorszy człowiek na świecie”Kino: „Krime Story. Love Story”Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej45Warsztaty rękodzieła – świąteczne dekoracje6„Żydzi w Zagłębiu Dąbrowskim”Korony Gór w Polsce – Góry Kaczawskie. Cykl spotkań z Marcinem Grabińskim7Wystawa fotografii podróżniczej Karoliny Będlin i Michała Szczepańca „Pomiędzy”Ozdoby świąteczne - zajęcia rękodzielnicze dla uczestników Klubu Seniora „Wrzos”8Kino: „Najgorszy człowiek na świecie”9I Czeladzkie Polowanie na PisankiCyrk Partolini. Spektakl kabaretowy dla dzieciKoncert „Solidarni z Ukrainą”
10Kino: „Mój przyjaciel wampir”Muzealny Klub Juniora – „Zrób to sam. Ozdoby wielkanocne”Kino: „To nie wypada”Kino: „Piosenki o miłości” V Grand Prix Czeladzi w GokartachKino: „Marzec ’68”,11Śniadanie wielkanocne dla członków Klubu Seniora „Wrzos”12131415Kino: „Mój dług”16Wielkanoc w wiejskiej zagrodzie
17181920Korony Gór w Polsce – Rudawy Janowickie. Cykl spotkań z Marcinem GrabińskimKino: „Gierek”21Zajęcia muzyczne dla członków Klubu Seniora „Wrzos”22Od Juniora do Seniora – Dwójkowy Klub Gier PlanszowychKino: „Marzec ’68”23Kino: „Mój przyjaciel wampir”Kino: „To nie wypada”Kino: „Piosenki o miłości”Kino: „Jakoś to będzie”
24I Grand Prix Czeladzi w Biegach i Nordic Walking pod patronatem Burmistrza Miasta CzeladźKino: „Mój przyjaciel wampir”Kino: „Najgorszy człowiek na świecie”Kino: „Piosenki o miłości”Kino: „Mój dług”252627Słowiańska gimnastykaNie tylko w starym kinie, czyli słów kilka o modzie damskiej lat 20., 30. i 40. XX wieku”2829Kino: „Jakoś to będzie”30Kino: „Chłopiec z chmur”Kino: „To nie wypada”Kino: „Marzec ’68”Kino: „Jakoś to będzie”