X Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim zakończone.

07 marca 2016
kategoria:
Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi

już po raz 10 zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim. W dniu 5 marca 2016 roku na stoku Złoty Groń w Istebnej stawiło się 70 zawodników. Warunki na stoku były średnie, temperatura na plusie, co nie przeszkodziło w dobrej zabawie, tym bardziej, że czeladzianie szusowali w doborowym towarzystwie, a mianowicie w towarzystwie Prezydenta Polski pana Andrzeja Dudy.
Organizatorzy zapewnili wszystkim gorący posiłek oraz wspaniała zabawę.
Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w 2016 roku została pani Ola Janeczek z czasem 39,15, natomiast Mistrzem Czeladzi został pan Jakub Mentel z czasem 35,45. Najmłodszym zawodnikiem została 5 – letnia Hania Damska, natomiast najstarszym zawodnikiem został pan Marian Grząba, którzy również zostali uhonorowani statuetką.
Puchary i medale zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczali: zastępca Burmistrza Miasta Czeladź pani Beata Zawiła oraz dyrektor MOSiR Czeladź pan Henryk Michalski.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następne nasze sportowe zmagania.

Dokładne wyniki w załączniku:

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf X Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim - wyniki 16-03-07 15:49 118.08KB pobierz plik: X Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim - wyniki