Tytuł Mistrza obroniony
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował po raz 5 Mistrzostwa Czeladzi w Tenisie Ziemnym dla mieszkańców miasta na kortach Będzińskiego Towarzystwa Tenisowego.
 

W sobotę 31 maja przeprowadzono eliminacje. Do rozgrywek stanęło 14 mężczyzn i 5 kobiet. Po zaciętych meczach przy upalnej pogodzie do finałów dostali się panowie: Władysław Zaręba, Paweł Łukasik ( Mistrz Czeladzi w Tenisie Ziemnym 2007), Grzegorz Bodzioch i Zygmunt Kopczyński.

kliknij aby powiększyć

Panie zakończyły rozgrywki już w sobotę, podkreślić należy wielką determinację naszych pań… po wyczerpującej walce I miejsce i zaszczytny tytuł Mistrzyni Czeladzi w Tenisie Ziemnym 2008 wywalczyła pani Ewa Fronczek; wice Mistrzynią została pani Aleksandra Oczoś, natomiast III miejsce zajęła pani Janina Wcisło.

kliknij aby powiększyć

Tego samego dnia, po południu wszyscy uczestnicy zawodów mogli odpocząć przy grillu w zacisznym zagajniku gdzie na gorąco dzielili się wrażeniami z minionego dnia.

kliknij aby powiększyć

W niedzielę 1 czerwca już od godziny 9 rano rozpoczęły się rozgrywki finałowe. Było na co popatrzeć. Nie da się ukryć, najlepszy mecz rozegrali panowie Paweł Łukasik i Zygmunt Kopczyński. W pięknym stylu pan Paweł obronił tytuł Mistrza, II miejsce przypadło w udziale panu Kopczyńskiemu, natomiast puchar za III miejsce otrzymał pan Władysław Zaręba.

Puchary Burmistrza Miasta Czeladź i pamiątkowe dyplomy zawodnicy Mistrzostw otrzymali z rąk dyrektora MOSiR Czeladź Henryka Michalskiego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok. 
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-06-03 09:17:05
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-06-03 09:17:05
Zmienił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-06-03 09:23:45