Zbiórka publiczną na rzecz Hospicjum
W najbliższą sobotę 26 kwietnia wolontariusze Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych z Czeladzi przeprowadzać będą zbiórkę publiczną na rzecz Hospicjum Onkologicznego Fundacji Pro Salute, której celem będzie zebranie środków na zakup jednorazowego sprzętu medycznego oraz na wsparcie dzieci osieroconych, których rodzice w ostatnim okresie życia znajdowali się pod opieką Hospicjum. Zgodę na przeprowadzenie kwesty wydał starosta Będziński.
piątek, 25 kwietnia 2014
 
Burmistrz Czeladzi Teresa Kosmala zaprasza na Dni Czeladzi 2014
Wszystkich mieszkańców naszego miasta serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Dniach Czeladzi 2014. Tegoroczny cykl imprez rozpocznie się 2 maja w Parku Prochownia, gdzie gwiazdą wieczoru będzie zespół AKURAT. Dzień później tj. 3 maja na scenie w Parku Grabek wystąpi Tomek Lipiński.
 

czwartek, 24 kwietnia 2014
 
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran
W dniach 26-27 kwietnia odbędzie się V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran. Szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa oraz regulamin turnieju znajdą państwo klikając tutaj.

środa, 23 kwietnia 2014
 
Galeria ELEKTROWNIA zdobyła tytuł SUPERJEDNOSTKA 2014
Powołana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Metropolii Górnośląskiej "Moje Miasto" komisja w składzie: dr hab. prof. SWPS Katarzyna Popiołek, dr Anna Adamus-Matuszyńska, Zofia Oslislo-Piekarska, Michał Pamuła, Ewa Kokot po  burzliwych dyskusjach 16 marca br.  uznała Galerię Sztuki Współczesnej „Elektrownia"  w Czeladzi za najlepszą realizację w przestrzeni,
wtorek, 22 kwietnia 2014
 
Twórczość Krzysztofa Zięcika
11 kwietnia br.  w SDK "ODEON" odbył wieczór poświęcony twórczości Krzysztofa Zięcika.
czwartek, 17 kwietnia 2014
 
« pierwszapoprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następnaostatnia »

Strona 1 z 899