adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Gospodarka Rada gospodarcza

To ciało opiniodawczo-doradcze, zajmujące się tematyką, związaną z rozwojem gospodarczym Czeladzi.

Reprezentuje lokalne środowiska gospodarcze, wspiera działania Burmistrza dzięki wiedzy, doświadczeniu i znajomości problemów gospodarki miasta jej członków.

 

Rada Gospodarcza

Rada uprawniona jest do wyrażania opinii oraz podejmowania inicjatyw i projektów rozwiązań odnoszących się do funkcjonowania gospodarki miasta Czeladź. Może uczestniczyć w opiniowaniu oraz przygotowaniu projektów uchwał Rady Miejskiej i zarządzeń Burmistrza Miasta Czeladź, związanych z gospodarką. Ponadto konsultuje oraz opiniuje wdrażanie i funkcjonowanie przedsięwzięć, przygotowywanych przez Burmistrza Miasta Czeladź, dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej i inwestycyjnej w mieście. Może również konsultować i wydawać opinie dotyczące spraw zgłoszonych przez Burmistrza Miasta Czeladź, członków Rady i przedstawicieli środowiska gospodarczego miasta Czeladź.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Zarządzenie burmistrza nr243 załącznik nr 1 16-03-04 13:55 60.87KB pobierz plik: Zarządzenie burmistrza nr243 załącznik nr 1
pdf Zarządzenie burmistrza nr243 16-03-04 13:56 46.52KB pobierz plik: Zarządzenie burmistrza nr243

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry