do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
09 sierpnia 2018
kategoria:
Aktualności

Spotkanie w GSW "Elektrownia"
Spotkanie w GSW "Elektrownia"

8 sierpnia burmistrz Zbigniew Szaleniec spotkał się z mieszkańcami w sprawie realizacji projektu: Remont alejek i stworzenie stref integracji społecznych mieszkańców w Parku Alfred zgłoszonego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17.00 w budynku Galerii Sztuki Współczesnej "Elektrownia". Na wstępie burmistrz Zbigniew Szaleniec wyjaśnił mieszkańcom dlaczego projekty, które zwyciężyły w poszczególnych edycjach Budżetu Obywatelskiego realizowane są tak późno. Do realizacji projektu można przystąpić dopiero po opracowaniu projektu technicznego oraz uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń. Dopiero wtedy możemy ogłosić przetarg. Cały proces potrafi trwać kilka miesięcy. Ja też czasami jestem zły, że to wszystko tak długo trwa, ale niestety procedury bywają skomplikowane - mówił burmistrz. 

Mieszkańcy zdawali liczne pytania dotyczące lokalizacji alejek i siłowni, a także poruszyli temat ilości ławek, które znajdą się na terenie Parku Alfred. Na wszelkie pytania odpowiadał burmistrz i jego współpracownicy. Mam nadzieję, że szybko wyłonimy wykonawcę i mieszkańcy osiedla Saturn będą mieli do dyspozycji swoją strefę zabawowo-rekreacyjną w Parku Alfred. Ponadto pojawi sie tam także nowa alejka, która nie tylko prowadzić będzie do placu zabaw i siłowni w Parku Alfred, ale przy okazji poprawi komunikację między osiedlem Saturn a ulicą 21 Listopada, którą przemierza codziennie wielu mieszkańców - powiedział po spotkaniu burmistrz Zbigniew Szaleniec

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H