do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
17 sierpnia 2018
kategoria:
Aktualności
 Szalom na rynku

W niedzielę, 19 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny Festiwal Kultury Żydowskiej, który odbędzie się jak zwykle w centralnym punkcie starego miasta pod hasłem „Szalom na rynku”.

Tym razem jako pierwsza wystąpi krakowska formacja Sholem, w swej twórczości inspirująca się wprost klasyką muzyki żydowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast zespół Klezmafour, który klezmerskim brzmieniom i bałkańskim rytmom nadaje własne, autorskie oblicze, wzbogacając je o elementy pochodzące z innych epok muzycznych i kręgów kulturowych. Ich pełne wigoru koncerty poziomem pozytywnej energii dorównują takim grupom, czerpiącym z innych folkowych źródeł, jak Golec uOrkiestra, czy też Enej.

Zapraszamy na „Szalom na rynku” wszystkich, niezależnie od wieku i preferencji muzycznych. Naprawdę warto obejrzeć na żywo show w wykonaniu zespołu Klezmafour.

Jeżeli chodzi o dodatkowe atrakcje, to nie zabraknie konkursów z nagrodami. Będzie też smaczny poczęstunek, czyli degustacja typowych dań kuchni żydowskiej.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H