do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
29 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności
"Zachwyt" prof. Grzegorza Ratajczyka

Już niebawem, GSW "Elektrownia" zaprasza na wystawę malarstwa prof. Grzegorza Ratajczyka, poznańskiego malarza, grafika, rysownika. Autor jest absolwentem w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu) , Profesorem Sztuk Plastycznych. Prace, które zaprezentuje w GSW "Elektrownia" artysta określa jako twórcze pokłosie swoich podróży po krajach basenu Morza Śródziemnego (do Italii, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Francji, na Bałkany, do Ziemi Świętej), spotkań z ludźmi, wystaw autorskich, a jako najważniejsze, inspirujące źródło ich powstania wskazuje po prostu… zachwyt, który – jak sam pisze – „był zawsze tym pierwszym zdeterminowanym twórczo impulsem – imperatywem wolności, piękna, prawdy.”

Wernisaż wystawy pt. "Zachwyt", odbędzie się w czwartek, 14 lutego 2019, o godz.18.00. Wydarzenie uświetni koncert zespołu KSW 4 BLUES, laureata małej sceny Rawy Blues 2018.

Wystawa potrwa od 14 lutego do 29 marca 2019.

Źródło: Galeria Sztuki Współczesnej "Elektrownia".

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H