UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
21 października 2020
kategoria:
Aktualności

VII Turniej Czeladzkiej Akademii Tenisa za nami

Od 12 do 13 października młodzi zawodnicy z naszego miasta rywalizowali ze sobą w zawodach zorganizowanych przez Czeladzką Akademię Tenisa. W wydarzeniu wzięło udział prawie 30 tenisów, a najmłodsi z zawodników mieli niespełna 5 lat.

W kategorii przeszkola tenisowego, dzieci mogły wziąć udział w specjalnym treningu, grach i zabawach oraz grze w przerzucankę by choć odrobinkę poczuć turniejową atmosferę.  Nieco starsze dzieci rywalizowały w kategorii czerwonej grając w przerzucankę, która jest doskonałym przygotowaniem dla tenisistów do gry na punkty. W tych zmaganiach miejsca na podium zajęli:

1. Oliwier Śliwa
  2. Mateusz Kopeć
  3. Jaś Siarzyński

W grupie pomarańczowej, mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. Jednak pojedynki były tak wyrównane, że ze względu na tą samą ilość wygranych meczy konieczne było liczenie wszystkich zdobytych / straconych punktów przez zawodników.

Najlepszymi okazali się:

1. Sebastian Skórski
  2. Hanna Styczeń
  3. Adaś Bieńko

W najstarszej kategorii- zielonej do gry stanęło 9 podopiecznych Czeladzkiej Akademii Tenisa. Pierwsze miejsce w tej kategorii wywalczył Adaś Rakoczy, który na podium stawał już kilkukrotnie w poprzednich turniejach. II miejsce zdobyła Kinga Pietrzykowska, która przez wiele poprzednich turniejów i lat treningu pracowała na to by w końcu przebić się przez męską ekipę przeważającą w tej kategorii wiekowej. Na III stopniu podium stanął Wiktor Wahl. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Źródło: Czeladzka Akademia Tenisa