do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
23 października 2018
kategoria:
Aktualności
Najnowsza powieść Magdaleny Majcher
Najnowsza powieść Magdaleny Majcher

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, które odbędzie się we wtorek, 30 października o godzinie 17.00.

Tego wieczoru zgromadzona publiczność będzie miała okazję jako pierwsza poznać bliżej najnowszą powieść popularnej czeladzkiej autorki. „Cud grudniowej nocy”, bo tak nazywa się ta książka, jest już dziewiątą w dorobku pisarki. Warto dodać, że jest to wieczór przedpremierowy – oficjalny debiut tytułu zaplanowany jest na 31.10.2018. Jak można przeczytać na stronie wydawnictwa:

Dwa pokolenia
Pięć kobiet
Jedna noc, która może odmienić ich życie
Magdalena nienawidzi świąt i ucieka w pracę przed bolesnymi wspomnieniami. Teresa marzy, by na chwilę przestać się martwić wszystkimi dookoła i móc zająć się sobą. Kamila musi poradzić sobie z nową rolą – partnerki i przyszłej matki. Kinga prowadzi życie, które idealne okazuje się tylko na Instagramie. Maria pragnie jednego – zgromadzić znów całą rodzinę przy wigilijnym stole.
Czy grudniowa noc sprawi, że stanie się cud?

Zapraszamy! MBP w Czeladzi, ul. 1 Maja 27

Źródło: Daria Królik, Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H