do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
08 października 2018
kategoria:
Aktualności
Otwarcie drugiego wybiegu dla psów

W minioną niedzielę, w Parku Prochownia,  otwarty został drugi w naszym mieście wybieg dla psów. Imprezę - tradycyjnie już - rozpoczęła psia kawalkada alejkami parku. Następnie burmistrz Zbigniew Szaleniec, wraz z licznie przybyłymi mieszkańcami, dokonał oficjalnego przecięcia wstęgi.

Główną atrakcją były pokazy agility i obi poprowadzone przez Magdalenę Świderską z Uniwerystetu Twojego Psa i Klaudię Litwin. Efekty ich pracy z psami były nielada widowiskiem! Miłą niespodzianką dla uczestników inauguracji było przeprowadzone szkolenie grupowe z podstaw posłuszeństwa dla psów, wybranych spośród obecnych. Przez cały czas skorzystać można było z porad wielu specjalistów: dyplomowanej behawiorystki Marty Woźniak ze SZTAMY, lekarza weterynarii ze Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej "Bafir", groomera i specjalisty pielęgnacji zwierząt domowych Joanny Pawelec z Salonu Pielęgnacji Zwierząt "Pluto" oraz Natalii Nawrot z Frizz Dog czy trenera psów rodzinnych Wojciecha Kubona prowadzącego Optimal Dogs. Cennych wskazówek na temat wybiegu dla psów, bezpiecznej zabawy z pupilem i obowiązakch opiekunów, udzielił Mateusz Rychter z portalu internetowego psiPARK.pl.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się przybyłe na otwarcie wybiegu pieski, podopieczni Hotelu "PsiArek", które można było osobiście poznać i rozważyć decyzję o ich adopcji. Przeprowadzony został także konkurs wiedzy o czworonogach, w którym nagrodami były atrakcyjne vouchery ufundowane przez naszych sponsorów: SZTAMĘ, American Heart, Uniwersytet Twojego Psa i Specjalistyczną Przychodnię Weterynaryjną "Bafir".

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że wybieg dla psów "Psiaczkownia w Parku Prochownia" będzie lubianym i często odwiedzanym miejscem przez czworonogi i ich właścicieli.

 

  • 1
  • 2
  • 3

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H