do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
23 października 2018
kategoria:
Aktualności
Wystawa "Powiązania" w GSW "Elektrownia"

W dniach 25.10.–30.11.2018 r. Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zaprasza na wystawę pt. „Powiązania” – grafika i multimedia Adama i Natalii Romaniuk. Wystawa towarzyszy obchodom Triennale Grafiki Polskiej.

Triennale Grafiki Polskiej,  to cykliczna impreza artystyczna organizowana od 1991 r. przez Galerię Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach, towarzysząca Międzynarodowemu Triennale Grafiki w Krakowie. Triennale ma zasięg ogólnopolski i połączone jest z konkursem, w którym jury przyznaje pięć nagród głównych. W każdej kolejnej edycji mogą wziąć udział tylko prace, powstałe w ciągu trzech
lat ją poprzedzających.

W tym roku obchodom Triennale Grafiki Polskiej w Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia” towarzyszy wystawa grafiki i multimediów Adama i Natalii Romaniuk.

Wernisaż wystawy odbędzie się 25 października,  o godz. 18.00.

Wstęp wolny.

Źródło: Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H