do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
19 kwietnia 2017
kategoria:
Aktualności
Pszczoły przy pracy
Pszczoły przy pracy

1 maja to Święto Pracy, a pszczoły jak wiadomo do najbardziej pracowitych owadów należą, dlatego też na imprezowej mapie pojawia się „PszCzeladź”, czyli I Targi Pszczelarskie w naszym mieście. 

Coś dla ciała...

Będzie to również okazja do uczczenia 400. rocznicy pszczelarstwa w Czeladzi. W Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia” przy ul. Dehnelów 45 o godz. 11.00 otwarta zostanie wystawa historycznego i współczesnego sprzętu bartniczego. Od tej chwili na terenach przylegających do „Elektrowni” będzie można odwiedzić liczne stoiska, kupić pyszne i zdrowe produkty oraz otrzymać darmową sadzonkę.

Coś dla ducha...

O godzinie 15.00 rozpocznie się część artystyczna, a w niej popisy „Wesołych Klaunów” i największe przeboje w wykonaniu formacji ABBA Imitation. Na imprezę, która zakończy się około godziny 19.00 zapraszamy całe rodziny. Nie zabraknie strefy gastronomicznej i placu zabaw z tak zwanymi „dmuchańcami” dla dzieci. W konkursach będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H