do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
18 maja 2017
kategoria:
Aktualności
Jedna z grup uczestniczących w warsztatach
Jedna z grup uczestniczących w warsztatach

W ramach wystawy z okazji 400 lat czeladzkiego pszczelarstwa w GSW Elektrownia prowadzone są zajęcia edukacyjne dla dzieci z przedszkoli oraz szkół i to nie tylko z naszego miasta.

Zagłębiowskie Koło Pszczelarzy z siedzibą w Czeladzi mocno zaangażowało się w oragnizację obchodów czterech wieków pszczelarstwa w Czeladzi. Z tej okazji przygotowano w GSW Elektrownia arcyciekawą wystawę o historii bartnictwa, na której prezentowane są m.in. przeróżne modele uli, historyczne i współczesne stroje ochronne, narzędzia do pozyskiwania miodu, czy produkty pszczele.

Szczególnie fascynujące są zajęcia edukacyjne dla dzieci, prowadzone w ramach wystawy przez Zagłębiowskie Koło Pszczelarzy. Cieszące się wielkim zainteresowaniem najmłodszych fakultety, będą odbywać się do 3 czerwca. Goraco zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Zapisy prowadzi Ewelina Kopczacka, sekretarz Koła. Pod numerem telefonu 692 744 292 można indywidualnie ustalić termin warsztatów.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H