do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
11 września 2017
kategoria:
Aktualności
Nowy plac zabaw przy ul. Spółdzielczej
Nowy plac zabaw przy ul. Spółdzielczej

Kolejny plac zabaw został oddany do użytku mieszkańcom. Z tej okazji w ubiegłą niedzielę przy ul. Spółdzielczej zorganizowano festyn rodzinny.

Na dotychczas niezagospodarowanej przestrzeni między ul. Spółdzielcza i Czystą powstał nowy plac zabaw. Okolicznym mieszkańcom zdecydowanie brakowało takiego miejsca. A potwierdzeniem tego, że strefa aktywności rodzinnej była naprawdę potrzebna, bylo z pewnością liczne grono uczestników festynu, na których czekało mnóstwo atrakcji. Wspaniałą zabawę z motywem przewodnim Boba Budowniczego zapewniła agnecja artystyczna Czarna Chmura, najlepsze popisy na szczudłach, monocyklu i sztuczki żąglerskie zaprezentowała grupa Locmotora. Było także malowanie twarzy i zaplatanie kolorowych warkoczyków. Każdy znalazł coś dla siebie bo w zabaw można było uczestniczyć, jak przystało na festyn rodzinny, familijnie. 

Radość dzieci, które będą mogły na co dzień bawić się na nowym placu zabaw i dorosłych, którzy mają do dyspozycji plenerową siłownię potrwa z pewnością jeszcze długo.

  • 1
  • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H