do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
09 lipca 2018
kategoria:
Aktualności
Rozpoczęcie II turnusu NAL
Rozpoczęcie II turnusu NAL

Zakończył się już I turnus Nieobozowej Akcji Letniej 2018, który trwał od 25 czerwca do 6 lipca. W turnusie uczestniczyło 135 dzieci z czeladzkich placówek oświatowych, a w poniedziałek, 9 lipca rozpoczął się drugi...

Podczas dwutygodniowych półkolonii, uczestnikom zorganizowano wiele atrakcji,
w tym m.in.: wycieczkę do Inwałdu, seans w Kinie Nowość w Będzinie, wycieczkę do Mini ZOO w Sosnowcu, Skansen w Chorzowie, wycieczkę do Kopalni Guido, wycieczkę do Osikowej Doliny, wycieczkę do Parku Niespodzianek w Ustroniu. Ponadto w Parku Harcerskim „Kamionka” odbywały się zajęcia harcerskie, nauka piosenek, gry i zabawy sportowe, organizacja ognisk.
Obecny na zakończeniu I turnusu Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec serdecznie podziękował całej kadrze za profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz za ich zaangażowanie. Dzieciom życzył bezpiecznych i pełnych radości kolejnych tygodni wakacji. Komendant Jerzy Krzemień uroczyście zakończył I turnus Nieobozowej Akcji Letniej 2018 harcerskim CZUWAJ!!!
Po uroczystym apelu uczestnicy otrzymali dyplomy, pamiątkowe prezenty oraz paczki ze słodyczami, a na zakończenie wszyscy we wspólnym kręgu odśpiewali hymn harcerski.

W poniedziałek, 9 lipca rozpoczął się II turnus półkolonii pn. Nieobozowa Akcja Letnia 2018, w którym uczestniczy 135 dzieci. Turnus potrwa do 20 lipca br.
Oficjalnego rozpoczęcia Nieobozowej Akcji Letniej 2018 dokonał Komendant Jerzy Krzemień wraz ze swoim Zastępcą Justyną Puławską. Następnie poczet sztandarowy wciągnął flagę na maszt, a wszyscy obecni na uroczystości odśpiewali hymn harcerski. Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Beata Zawiła życzyła całej kadrze oraz dzieciom niezapomnianych wrażeń podczas tegorocznych półkolonii.
Również podczas trwania tego dwutygodniowego turnusu uczestnicy będą mieli zapewnionych wiele atrakcji. Zaplanowane zostały wycieczki oraz różnorodne zajęcia plastyczne, harcerskie, gry i zabawy sportowe.

  • 1
  • 2

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H