do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
16 kwietnia 2018
kategoria:
Aktualności
Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody
Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody

14 kwietnia w czeladzkiej Hali MOSiR, odbyły się Mistrzostwa Czeladzi o Puchar Burmistrza Zbigniewa Szaleńca w grze FIFA18. To już druga edycja, największej e-sportowej imprezy w naszym mieście.

Do rywalizacji przystapiło ponad 200 zawodników z całej Polski, którzy rozgrywali swe mecze na konsolach PlayStation 4. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody takie jak: konsola PlayStation 4 Pro, głośnik bezprzeodowy JBL charge 3 oraz akcesoria do konsol PlayStation 4.

Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło Maciejowi Zemanowi, drugie miejsce zajął Marcin Szumilas, a trzecie Dominik Boguś. Na dalszych miejscach znaleźli się:

IV miejsce - Dawid Budniak
V miejsce - Marcin Szczes
VI miejsce - Krystian Furgała
VII miejsce - Michał Srokosz
VIII miejsce - Adam Ilnicki
IX miejsce - Sylwester Brzeziński
X miejsce - Kamil Warmuz

FIFA to kultowa seria studia Electronic Arts, która od 1994 roku bawi graczy na całym świecie, a każda kolejna jej odsłona sprzedaje się w milionach egzemplarzy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także zawody e-sportowe. Jak szacują eksperci około 2019 roku, tą formą rozrywki będzie interesować się niemal 345 milionów osób.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H