do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
10 listopada 2017
kategoria:
Aktualności
"Labirynt wyobraźni" Jacka Szaleńca

Od 16 listopada do 26 grudnia, Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na wystawę malarstwa Jacka Szaleńca pt. „Labirynt wyobraźni”. Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek, 16 listopada, o godz. 18:00 w siedzibie Galerii przy ul. Dehnelów 45 w Czeladzi.

Malarstwo Jacka Szaleńca to, jak sam mówi: „odskocznia od rzeczywistości, inny bardziej kolorowy świat nasycony emocją, uczuciem i swoją wizją rzeczywistości”. Artysta tworzy prace we własnej, niepowtarzalnej technice, w której najważniejszy jest kolor, organizujący przestrzeń obrazów. „Labirynt wyobraźni” stanowi podróż do świata bez granic, dlatego treść obrazów Jacka Szaleńca, odbiorca zmuszony jest skonfrontować ze swoją wyobraźnią.

Źródło: Galeria Sztuki Współczesnej "Elektrownia"

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H