do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
27 kwietnia 2018
kategoria:
Aktualności
Czeladzka Majówka
Czeladzka Majówka

W pierwszy majowy weekend otwieramy sezon plenerowy! W sobotę, 5 maja na rynku i w niedzielę, 6 maja, na placu Viannaya będą czekały wyjątkowe atrakcje.

5 maja, sobota:
16.00 - Czeladzka Majówka na Rynku - inauguracja sezonu plenerowego na starym mieście i otwarcie ogródków letnich; w programie: koncert Ivy Sobolewskiej, konkursy dla dorosłych, w których do wygrania będą zestawy do przyrządzania potraw z grilla, gry, zabawy, animacje dla dzieci (malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, kącik plastyczny) i bezpłatne dmuchańce.

6 maja, niedziela:
16.00 Czeladzka Majówka na placu Viannaya - inauguracja sezonu plenerowego i otwarcie ogródka letniego; w programie: koncert Elise, animacje dla dzieci z SuperBohaterami, malowanie twarzy, gry, bezpłatne dmuchańce i inne atrakcje

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H